Corina Caciuc, iubita lui Laurențiu Reghecampf, replică pentru Anamaria Prodan: “Nu îmi este imputabilă nicio despărțire”
Laurențiu Reghecampf și Anamaria Prodan au ajuns la capăt de drum, după ce au bifat o căsnicie de peste 13 ani. Relația lor nu a mai putut continua, iar Reghe deja și-a refăcut viața.
Noua iubită a acestuia și cea care îi va oferi curând un copil este foarte revoltată pe toți cei care o vorbesc de rău și a decis să rupă tăcerea.
Corina Caciuc, actuala iubită a lui Laurențiu Reghecampf, nu mai tace și face primele declarații după ce Anamaria Prodan a atacat-o în repetate rânduri.
Iubita antrenorului a fost acuzată de impresară că ar fi luat banii familiei sale, după ce soțul său a adus-o chiar în casa lor, în timp ce ea umbla prin alte țări să își salveze mama.
Până acum, Corina Caciuc a fost rezervată în declarații și nu a răspuns atacurilor impresarei. Dezamăgită și trădată de soțul ei, Anamaria Prodan a răbufnit și i-a atacat în repetate rânduri pe Laurențiu Reghecampf și femeia care urmează să-l facă tată pentru a treia oară.
După ce Corina Caciuc și Laurențiu Reghecampf și-au asumat public relația și au făcut un pictorial de Crăciun pentru revista Fanatik, acum iubita antrenorului răspunde declarațiilor făcute de Anamaria Prodan.
Tânăra, în vârstă de 28 de ani, susține că nu ea este cauza despărțirii antrenorului de la Universitatea Craiova de impresară.
„Pentru a răspunde pe larg la această întrebare, ar trebui să provoc alte reacții și nu vreau să fac acest lucru. Credeți-mă, sunt împăcată știind realitatea și faptul că nu îmi este imputabilă nicio despărțire”, a spus Corina Caciuc în revista Fanatik.
De asemenea, partenera lui Laurențiu Reghecampf nu mai acceptă să fie atacată de Anamaria Prodan și mărturisește că a apelat deja la avocați.
„Am luat în calcul, împreună cu avocații mei, să mă apăr în fața oricărui atac denigrator. Noi voi accepta nimănui – și nu doresc să nominalizez pe cineva anume – să mă nedreptățească, să-mi creioneze o imagine falsă, deformată”, mai spune iubita lui Reghe.
Laurențiu Reghecampf îi ia apărarea Corinei Caciuc
După ce și-a asumat relația, antrenorul este trup și suflet alături de iubita lui. Laurențiu Reghecampf sare în apărarea Corinei Caciuc și declară că o va proteja de toată lumea. Soțul Anamariei Prodan este convins că nimeni și nimic nu-l va putea despărți de Corina, femeia care îl va face tată pentru a treia oară.
„Nu fac cinste nimănui, nu numai în cazul Corinei. Corina cunoaște faptul că sunt alături de ea și că oricând o voi proteja, îmi voi proteja familia! Nimic, niciodată, nu ne-ar putea despărți!”, a declarat Laurențiu Reghecampf pentru sursa mai sus menționată.